Kontakt

DANE KONTAKTOWE

FORMULARZ KONTAKTOWY

SARA J. Pieściński, H. Pieścińska
Spółka komandytowa

ul. Chełmińska 105
86-300 Grudziądz

NIP 8761747225
REGON 870527452
KRS 0000774225

56 465 85 06
biuro@saraworkwear.com
   
   

Księgowość
tel. 56 465 85 06 w. 33
kom. +48 798 717 008
e-mail: ksiegowosc@saraworkwear.com

Windykacja
tel. 56 465 85 06 w. 37
kom. +48 517 135 922
e-mail: windykacja@saraworkwear.com
Kadry
tel. 56 465 85 06 w. 33
kom. +48 517 190 900
e-mail: praca@saraworkwear.com

 

  

 

OBSŁUGA KLIENTA HURTOWEGO

Doradcy klienta Doradca klienta ds. marketingu

Justyna Bartosz

tel. 56 465 85 06 w. 36
kom. +48 502 572 752
e-mail: j.bartosz@saraworkwear.com

Oliwia Hernik

tel. 56 465 85 06 w. 28
kom. +48 786 865 041
e-mail: o.hernik@saraworkwear.com

Anna Meszyńska

kom. +48 504 470 649
e-mail: a.meszynska@saraworkwear.com

 

Przedstawiciele handlowi  

Jacek Angowski

kom. +48 503 091 462
e-mail: j.angowski@saraworkwear.com

Piotr Gałązka

kom. +48 514 754 948
e-mail: p.galazka@saraworkwear.com

Benedykt Kalinowski

kom. +48 505 107 942
e-mail: b.kalinowski@saraworkwear.com

 

 

 

OBSŁUGA KLIENTA DETALICZNEGO

Doradca klienta

Anna Maszudzińska
tel.: +48 505 718 570
e-mail: a.maszudzinska@saraworkwear.com

Bartek Kurnik
tel.: +48 56 465 85 06 w. 21
e-mail: b.kurnik@saraworkwear.com

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by