Znakowanie odzieży

Widoczne logo Twojej firmy

Opatrzenie znakowaniem firmowym odzieży to znak jakości, który mówi bardzo wiele o Tobie i Twojej firmie. Wybierając Sara Workwear, masz pewność, że zwracasz się do profesjonalistów, którzy mają w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi na rynku technikami, dzięki posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, który umożliwia uzyskiwanie najwyższej jakości. Na podstawie nakładu, tkaniny oraz efektu, jaki Klient chce uzyskać, proponujemy konkretne metody zdobienia.

Stwórz własną reklamę!

 • Zwiększ rozpoznawalność swojej firmy dzięki własnemu logu na naszej odzieży.
 • Umieść logo w wybranym miejscu na wielu, różnych modelach z naszych kolekcji.
 • Zaufaj naszej firmie, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania nadruków i haftów.

Wyeksponuj z nami swoje logo

Firma Sara Workwear świadczy szeroki wachlarz usług z branży reklamowej, począwszy od produkcji i znakowania odzieży, poprzez poligrafię reklamową, skończywszy na produkcji i znakowaniu gadżetów reklamowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą reklamy, zarówno pod kątem produkcji, jak i projektowania.

Swoją działalność zaczynaliśmy blisko 30 lat temu produkując odzież roboczą. W ciągu kilkudziesięciu lat zdobyliśmy doświadczenie, które zaowocowało rozszerzeniem naszej działalności o znakowanie odzieży. Oferta świadczonych przez nas usług nieustannie się poszerza, dzięki czemu obecnie możemy zapewnić naszym Klientom pełną kompleksowość od wykonania projektów krojów oraz nadruków, poprzez ich realizację i na końcu finalizację.

Uszyjemy wszystko dla Twojej firmy

Posiadamy własną szwalnię na terenie Grudziądza (województwo kujawsko-pomorskie) w której jesteśmy w stanie wyprodukować produkt zapewniając szybki czas realizacji zamówień. Naszym Klientom oferujemy również możliwość szycia odzieży pod wymiar, dzięki czemu ubrania te są idealnie dostosowane do gustów i potrzeb.

Techniki znakowania:

HAFT wysokiej jakości

Za sprawą haftu, zyskujesz na jakości z każdym kolejnym szwem. W efekcie Twoja odzież lub produkt wyróżnia się pod każdym względem przez długi czas. Logo jest identyfikatorem firmy i podkreśla indywidualność. Logo marki będzie bowiem Twoją wizytówką, musi zatem wyglądać dobrze, profesjonalnie i świetnie się prezentować. W naszej firmie używamy wyłącznie najwyższej jakości nici, dzięki czemu logo Twojej firmy zawsze prezentuje się doskonale.

Haft to najbardziej szlachetna metod zdobienia odzieży polegająca na wyhaftowaniu przy pomocy nici projektu graficznego. Haft może być stosowany na tekstyliach, czapkach oraz torbach. Cena haftu zależy od nakładu oraz wielkości haftu. Przy każdym nowym zleceniu na podstawie dostarczonego przez klienta projektu graficznego, tworzymy program hafciarski, który przy kolejnych realizacjach można z powodzeniem wykorzystywać.

Główne zalety haftu:

 • Idealnie na zdobienie polarów, koszulek
 • Bardzo wysoka trwałość
 • Elegancki i prestiżowy wygląd
 • Szeroka gama kolorystyczna nici
 • Możliwość personalizowania haftów
 • Prosimy pamiętać, że przy hafcie trudno jest wykonać drobne wzory (minimalna wysokość litery to 5 mm). Haft nie jest również odpowiedni do * * cienkich tkanin (gramatura powinna wynosić powyżej 190g)

————————————————————————————————————————————————————————

SITODRUK najtrwalszy nadruk

Najpopularniejszą i najtrwalszą oferowaną przez nas techniką nadruku na odzieży jest sitodruk. Metoda sitodruku polega nakładaniu farby odzież przy użyciu sit. Posiadamy w pełni automatyczne maszyny sitodrukowe (tzw. karuzele).

Główne zalety sitodruku:

 • Najtańsza i najtrwalsza technika nadruku (powyżej 20 szt.).
 • Bardzo duża odporność na pranie (wodoodporny)
 • Możliwość uzyskania efektów specjalnych (nadruk wypukły, farby złote czy srebrne).
 • Możliwy druk full color, a także przejścia tonalne
 • Prosimy pamiętać, że sitodruk musi być identyczny dla całego nakładu oraz nie może występować na polarach.

————————————————————————————————————————————————————————

SITOTRANSFER nadrukuj najdrobniejszy szczegół

Sitotransfer inaczej nazywany termotransfer plastizolowy to technika polegająca na wykonaniu na papierze lub folii transferowej klasycznego sitodruku, a następnie pokryciu sypkim klejem, który ma za zadanie poprawić przyczepność do tkaniny. Wydruk przenoszony jest na tkaninę przy pomocy prasy termicznej. Metoda ta stosowana jest dla odwzorowania drobnych detali realizowanego projektu.

Nie tylko odzież – znakujemy, także gadżety rekamowe!

Wiemy jak duży wpływ mają gadżety reklamowe na wizerunek marki. Dlatego oferujemy szeroką gamę produktów z możliwością umieszczenia logo Twojej firmy. Priorytetem w naszym działaniu jest to, aby nasze produkty były ciekawe, praktyczne, a co najważniejsze wysokiej jakości.

Profilowanie odzieży oraz opakowań

Jesteśmy ekspertami w produkcji odzieży roboczej i jako jedyni na rynku posiadamy urządzenie umożliwiające bezpośrednie nanoszenie taśm odblaskowych na materiał. Opatrzenie znakowaniem firmowym odzieży odblaskowej stanowi przypadek szczególny: zbyt duże logo mogłoby szkodliwie wpłynąć na klasyfikację widzialności ubrań. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na rzecz optymalnego, bezpiecznego umieszczania identyfikacji firmowej na odzieży tego typu.

Klientom oferujemy również usługę spersonalizowanego pakowania. Wybierz tę opcję, a każdy otrzyma swój ubiór w opakowaniu opatrzonym jego lub jej imieniem i nazwiskiem. To ułatwi rozdanie zakupionej odzieży w firmie, a przy tym zagwarantuje, że strój trafi do każdego we właściwym rozmiarze. Rezultaty będą znakomite: prostota, wygoda i osobisty akcent!

Masz pytania? Zadzwoń do nas, a pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości!

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 56 465 85 06 wew. 30 lub 31

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by