Praca

Praca szuka człowieka!

Aktualne ogłoszenia o pracę:

Przedstawiciel Handlowy - Dział Eksportu
Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie i/lub biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
- dobra organizacja pracy, sumienność, obowiązkowość, kreatywność
- duża motywacja do pracy i realizacji wyznaczonych celów
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w sprzedaży eksportowej i kontaktach z klientem
- wysoka kultura osobista
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- znajomość MS Office /Word, Excel, Power Point/
- prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
- koordynacja i rozwijanie obecnej sieci sprzedaży na rynkach europejskich
- pozyskiwanie nowych kanałów sprzedażowych i budowanie trwałych relacji z klientami
- budowanie marki SARA WORKWEAR
- regularny kontakt z klientem, doradztwo, merchandising
- udział w imprezach targowych
- wysyłanie ofert bieżących i przetargowych
- współpraca z działem projektowym oraz działem marketingu
- wykonywanie innych czynności związanych ze stanowiskiem i zlecanych przez przełożonego
Oferujemy:
- ciekawą i rozwijającą pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę po okresie próbnym
- atrakcyjny system wynagradzania
- możliwość dalszego rozwoju i stabilność zatrudnienia

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
ZADANIA:
- pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec,
- kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z klientami w języku niemieckim,
- realizacja celów ilościowych i jakościowych w zakresie sprzedaży.
NASZE WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- dyspozycyjność do wyjazdów do klientów na terenie Niemiec,
- umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
- prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
- pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,
- dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
- narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy),
- pełen pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania zleconych zadań,
- profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
- atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.

Zainteresowanych zachęcamy do składania CV – napisz do nas praca@saraworkwear.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Przesyłając nam swoje CV zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych przez SARA J. Pieściński H. Pieścińska Spółka komandytowa ul. Chełmińska 105, 86-300 Grudziądz, NIP 876-174-72-25 jako Administratora w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu. Dane podajecie Państwo dobrowolnie, w każdej chwili macie prawo do wycofania zgody.

Dane będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do odwołania zgody.

Kontaktować się będziemy z wybranymi kandydatami.