O firmie

Sara Workwear czołowy producent odzieży roboczej.

Kim jesteśmy?

Od 1992 roku produkujemy wysokiej jakości odzież roboczą i ochronną. Obecnie jesteśmy jednym z liderów rynku krajowego, a innowacyjna siła naszego przedsiębiorstwa znana jest już również poza granicami Polski.

W procesie produkcji zaangażowanych jest blisko pół tysiąca pracowników. Dbamy o ciągły ich rozwój kwalifikacji oraz umiejętności, wiedząc jak ważną rolę odgrywają w jakości naszych produktów.

Ponad 30 lat doświadczenia w szyciu odzieży

Od ponad 30 lat nasza firma oferuje innowacyjną oraz technicznie zaawansowaną odzież roboczą. Przez cały okres działalności rozpoznaliśmy wszelkie potrzeby użytkowników tworząc wszechstronne produkty dla większości pracowników. Nasza firma na terenie Grudziądza (województwo Kujawsko-Pomorskie) posiada własne, nowoczesne Centrum Dystrybucyjne, które daje gwarancję sprawnej obsługi stale powiększającego się grona naszych Klientów. Nasza dalsza ekspansja to nie tylko sprawniejsze zarządzanie magazynem, ale również błyskawiczna realizacja zamówień.

Od ponad 20 lat uszytą odzież znakujemy, aby nasi Klienci dumnie prezentowali własne logo na naszych produktach.

Pomagamy dobierać odpowiednie techniki produkcji, a także materiały i technikę znakowania.

Zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, dlatego nie tylko szyjemy ubrania, ale także je projektujemy. Nasz profesjonalny dział technologiczny stworzył dla wielu tysięcy Klientów projekty zgodne z ich preferencjami. Komputerowy system wspomagania produkcji, automatyczna linia krojcza i najnowsze maszyny szwalnicze w połączeniu z doświadczeniem naszych projektantów i technologów sprawia, że oferujemy produkt funkcjonalny i dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Ciągły rozwój ...

Wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży roboczej sprawiło, że jesteśmy jednym z czołowych producentów w sektorze BHP. By zachować najwyższą jakość naszych produktów współpracujemy z najlepszymi dostawcami akcesoriów oraz tkanin. Tworzymy wygodną i funkcjonalną odzież ochronną dla każdej branży, zwracając uwagę na każdy szczegół podczas fazy projektowania.

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by