Nasza Firma Laureatem Diamentów Forbesa 2023

W 2023 roku odbyła się piętnasta edycja prestiżowego rankingu “Diamenty Forbesa”, a wśród około 12 tysięcy wyróżnionych firm znalazła się również nasza firma. To dla nas ogromny powód do dumy, zwłaszcza że osiągnięcie to nastąpiło w trudnych warunkach zewnętrznych, które kształtowały sytuację po pandemii, takie jak zmiany podatkowe i regulacyjne oraz trwający konflikt na Ukrainie.

“Celem rankingu Diamenty Forbesa jest wyróżnienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm w danym regionie, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Lista tworzona jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny spółek, uwzględniającej wyniki finansowe i wartość aktywów z lat 2017-2021”, wyjaśniają organizatorzy.

W uroczystej gali Diamentów Forbesa nie mogło zabraknąć debaty, w której wzięli udział wybitni eksperci oraz zaproszeni goście specjalni. Wśród nich znaleźli się Ewa Łuniewska, Wiceprezes ING Banku Śląskiego; Dominika Ramírez-Wołkiewicz, doświadczony radca prawny i partnerka renomowanej kancelarii GESSEL; Adrian Bellgrau, reprezentujący zarząd Savino Del Bene Poland; oraz Andrzej Kuczyński, pełniący funkcję Dyrektora Operacyjnego w TME.

To wspaniałe wyróżnienie stanowi dla nas silny impuls do kontynuowania dynamicznego rozwoju naszej firmy i podejmowania wyzwań nawet w trudnych czasach. Dziękujemy serdecznie redakcji Forbes Polska za to prestiżowe wyróżnienie, które jest dla naszej ekipy niezwykle cenne i motywujące. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak prestiżowego grona Diamentów Forbesa.

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by