Podium dla Sara Workwear!

Za nami porządnie zakręcony weekend, w którym było nas widać na wielu frontach. Było tego aż tyle, że post postanowiliśmy podzielić na rozdziały…

Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim Mrągowo
Wyścigowo nie mogliśmy pominąć udziału w Mistrzostwach Polski MTB XCO . Mieliśmy tam swojego Juniora Mikołaj Kuczwal Kuczwalski. Nie sposób nie wspomnieć o trasie, która była piekielnie trudna sprawdzała wytrzymałość i siłę zawodników na stromych, długich podjazdach, a to wszystko w ponad 30 stopniowym upale! Sekcja techniczna serwowała nam skok z prawie metrowego dropa oraz przejazd przez konkretny rockgarden oczywiście na trasie było więcej elementów technicznych, ale przy tych wymienionych reszta po prostu bladła.
Mikołaj ukończył wyścig na 27 miejscu. Trzeba zaznaczyć, że to był wyścig najlepszych w Polsce! Jak zwykle jesteśmy dumni!
Na trasie Mistrzostw Polski rywalizowali także Kamila Gurzyńska i Mateusz Gurzyński przy okazji odbywającego się w ramach mistrzostw Milko Mazury MTB. Kamila na 3 pętlach dystansu EXPERT zajęła 1 miejsce OPEN wsród kobiet przyjeżdżając ze sporą przewaga nad rywalkami. Mateusz na 2 pętlach dystansu HOBBY zajął 26 miejsce i 9 w kategorii.

Gwiazda Północy: mazurskie wakacje MTB
Nasi zawodnicy- Jacek Pieściński i Rafał Jackowski
wystartowali w wyścigu etapowym- Gwiazda Północy Cisowianka Mazovia MTB Marathon. I tam w każdym etapie stawali na podium. Czekamy na oficjalne wyniki generalki. Po wnikliwej analizie etapów przewidujemy, że i Jacek i Rafał staną na podium w klasyfikacji generalnej w swoich kategoriach
MH Automatyka MTB Pomerania Luzino – Etap 4

Miłosz Bilicki
zmierzył się w niedziele w Luzinie na trasie Pomeranii i tam po pewnych perturbacjach doznał urazu. A że WB tak łatwo się nie poddaje, to mimo wszystko ukończył wyścig. Gratulujemy zacięcia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by