Sezon strzelecki w pełni!

Ostatni czas to bardzo intensywny okres dla naszych zawodników, a zarazem bardzo udany w szczególności dla Tomasza Szymańskiego, który został Vice Mistrzem Polski w Combined Game Shooting 2024.

Poniżej małe podsumowanie naszych wyników:

• 25 maja rywalizowaliśmy we Włocławku o II puchar Firmy SKIBICKI.Tomasz Szymański uzyskał 466 pkt. i zajął miejsce 7 a Piotr Aniołkowski z wynikiem 461 pkt. zajął miejsce 13.
  • 1 czerwca Tomasz Szymański rywalizował o VI Puchar PZŁ MIX gdzie indywidualnie zajął miejsce 4 z wynikiem 462 pkt. do podium zabrakło naprawdę niewiele
  • 8 czerwca odbyły się zawody w Katowicach “Puchar Firmy Kolba”, gdzie rywalizował Tomasz Szymański , wynik 449 pkt i zajął miejsce 13, natomiast następnego dnia 9.06 odbyły się zawody w Opolu V Puchar RW Hunt , w których również startował Tomasz Szymański polepszył swój wynik z dnia poprzedniego uzyskał 464 pkt i zajął miejsce 8.
  • 15 czerwca we Włocławku obył się XI Puchar Firmy Delta , w zawodach brał udział Tomasz Szymański i znów zabrakło naprawdę niewiele do podium. Tomasz uzyskał 468 pkt i zajął miejsce 6. Dzień wcześniej odbyło się nocne strzelanie ,w którym bezkonkurencyjny okazał się nasz zawodnik. Tomasz oddał 9 świetnych strzałów co dało mu bezapelacyjnie 1 miejsce.
  • 16 czerwca do rywalizacji powróciło dwóch pozostałych naszych reprezentantów i w pełnym składzie wystąpiliśmy w Toruniu na XXVI Pucharze Toruńskiej Katarzynki. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze: Tomasz Szymański uzyskał 466 pkt i zajął miejsce 6, Piotr Aniołkowski uzyskał 464 pkt i miejsce 9 ,a Adam Pieściński z wynikiem 453 pkt zajął miejsce 18.
  • 22-23 czerwiec to data największego sukcesu zawodnika naszego teamu SARA WORKWEAR SHOOTING TEAM. Tomasz Szymański po dwudniowej rywalizacji zostaje Vice Mistrzem Polski w Combined Game Shooting uzyskując wynik 749/800 pkt., oprócz świetnego wyniku Tomasz uzyskał kwalifikację do Mistrzostw Europy w Combined Game Shooting, które odbędą się już niebawem na Litwie.

Wielkie gratulacje oraz powodzenia na Mistrzostwach Europy.