Targi A+A 2023

W dniach 24-27 października 2023 roku w Düsseldorfie odbyły się wiodące targi poświęcone ochronie osobistej, bezpieczeństwu i higienie pracy. Targi A+A 2023 pod hasłem “People Matter”, stanowiły doskonałą okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań i koncepcji związanych z bezpieczną oraz zdrową pracą. Głównymi tematami wydarzenia były trendy w dziedzinie cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju.

Nasza firma była jednym z wystawców na tych targach. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy najnowsze kolekcje odzieży roboczej, które zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i zdrowia pracowników. Nasza odzież jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. W naszej ofercie znalazły się również rozwiązania z zakresu odzieży o podwyższonej widzialności.

Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że nasza odzież robocza nie tylko spełnia surowe normy bezpieczeństwa, ale także jest ergonomiczna i wygodna w noszeniu. Dzięki temu pracownicy mogą wykonywać swoje zadania sprawnie i bez żadnych przeszkód.

Nasz newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić nowości w naszym sklepie

Kontakt

SARA

J. Pieściński H. Pieścińska

Spółka komandytowa.

NIP: 876-174-72-25

REGON: 870527452

ul. Chełmińska 105,86-300 Grudziądz

+48 56 465 85 06

biuro@saraworkwear.com

Biuro Obsługi Klienta:

poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

 Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka
Profesjonalna obsługa
Profesjonalna obsługa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Formy płatności
imoje twisto paypo google pay apple pay blik visa master card

© Sara Workwear 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by